Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Apie kruizines kompanijas

Trumpa kompanijos istorija, veikla ir pasiekimai

 

MSC Cruises – tai gana nauja kruizų bendrovė, kuri buvo įkurta 1987 m. Dabar kompanija, kurios itališkos šaknys siekia net aštuntąjį dešimtmetį, - tai ketvirtas pagal dydį kruizų operatorius visame pasaulyje. Pagrindinė bendrovės būstinė susitelkusi Ženevoje. 

Vis daugiau ir daugiau žmonių renkasi MSC kruizus norėdami patirti jų teikiamus malonumus, atrasti itališko stiliaus virtuvės džiaugsmus, įvairias pramogas bei kosmopolitišką jausmą, tvyrantį visuose laivuose. Dabar kompanija gali pasigirti 13 modernių laivų, kurių naujausias - 2013 m. paleistas laivas MSC Preziosa. Taip pat, kompanija vykdo laivų atnaujinimo programą, kurių pirmasis atnaujintas - 2001 m. pirmą kartą paleistas MSC Armonia. Šis laivas bus pilnai atrenovuotas jau 2014 m. pabaigoje. Laivų interjere jaučiamas tradicinis žavesys bei rafinuota elegancija, be to, naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos. 

Bendrovė yra pelniusi ne vieną svarbų apdovanojimą turizmo sferoje tiek dėl savo aukštos kokybės siūlomų paslaugų, tiek dėl įsipareigojimų aplinkai bei gamtai. 

Draugiški ir atidūs MSC Cruises darbuotojai iš Italijos ypač stengiasi pasirūpinti kiekvienu laivo keleiviu, kad šie galėtų jaustis kaip namie. MSC kruizai puikiai tinka visų amžių žmonėm: tiek jaunimui, tiek mažiesiems bei vyresniesiems keleiviams. 

Kompanija siūlo nemažą viliojančių kelionių maršrutus po Viduržemio jūrą, Šiaurės Europą, Karibų jūrą, Centrinę bei Pietų Amerikas, Pietų Afriką. 

 

Costa Cruises (it. Costa Crociere) yra amerikiečių bei britų valdoma italų kruizų linija. Bendrovės būstinė įsikūrusi Genujos mieste, Italijoje. 
 
Įmonė buvo įkurta 1854 m., pradėjusi savo veiklą gabendama alyvuogių aliejų bei tekstilės dirbinius krovininiais laivais iš Sardinijos salos į Ligūrijos regioną. 1924 m. bendrovei ėmė vadovauti įkūrėjo sūnūs (Federico, Eugenio ir Enrico), kurie ėmėsi komercinių veiksmų ir įsigijo laivą, pavadindami jį Ravenna.
 
Komercinė veikla tęsėsi iki 1947 m., kai kompanija pristatė paslaugas keleiviams su reguliariais maršrutais tarp Italijos ir Pietų Amerikos. Bendrovė vėliau ėmėsi kruizinės veiklos pilnu etatu ir būdama nepriklausoma kompanija tapo viena didžiausių kruizinių įmonių visoje Europoje. 2000 m. bendrovę įsigijo Carnival korporacija ir taip tapo vienu iš vienuolikos Carnival prekės ženklų, atnešančių korporacijai 16 % pajamų.
 
Šiuo metu Costa kruizai turi didžiausią laivų flotilę Europoje, kurią sudaro 14 laivų, plaukiojančių po Viduržemio jūrą, Šiaurės Europą, Karibų regioną, Indijos vandenyną, Vidurinių Rytų, Pietryčių Azijos regionus bei palei Pietų Amerikos krantus. 
 

Royal Caribbean International – kruizų linija, 1969 m. įkurta Norvegijoje, kurios pagrindinė būstinė yra Majamyje, Floridos valstijoje, JAV. Įmonė priklauso Royal Caribbean Cruises Ltd koncernui, kuris valdo ir kitas žymias kruizų bendroves kaip Celebrity Cruises, Azamara Cruises, Pullmantur Cruises ir CDF Croisieres de France.

Šiuo metu Royal Caribbean flotilę sudaro 21 laivas, kurių kiekvieno pavadinimas baigiasi „of the Seas“ (liet. jūrų). Įmonei priklauso 2 patys didžiausi pasaulyje kruiziniai laivai: „Allure of the Seas“ (2010 m.) ir „Oasis of the Seas“ (2009 m.).
Bendrovės dalis kruizų rinkoje sudaro net 17 %.

Royal Caribbean kruizų bendrovė garsėja ne tik dideliais laivais, bet ir įspūdingais maršrutais, kokybišku maistu bei gausiu pramogų pasirinkimu. Įmonė buvo pirmoji sukūrusi laipiojimo po uolas ar banglentiniavimo galimybes laive. O artimiausiu metu vienas naujausiai pasirodančių laivų “Quantum of the Seas” siūlys keleiviams pasimėgauti jūros panorama nuo stiklinės aukštai pakeliamos apžvalgos kabinos.

Atostogos nebūtų įsiminamos ir be nuostabių aplankytų kraštų. Šiuo metu kompanija siūlo kartu aplankyti net per 208 vietų. Įmonei taip pat svarbu keliautojus ne tik supažindinti su klasikinėmis pasaulio vietovėmis, bet ir nuplukdyti į mažiau suturistintas vietas bei padėti žmonėms patirti tikrus kelionių nuotykius, ar tai būtų žygis per ledynus Aliaskoje, o gal plaukimas po urvus smagiai įgriuvus į gelbėjimosi ratus Belize.


Norwegian Cruise Line – tai tarptautiniu mastu veikianti kruizų linija, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Majamyje (JAV). Dar du ofisus kompanija turi Londone (Jungtinė Karalystė) ir Vysbadene (Vokietija). Norwegian kruizų linijos akcijos sudaro apie 8 % visos kruizų rinkos. 

Norwegian kruizų linija dažnai įvardijama kaip naujovių išradėja kruizų srityje, laužydama nusistovėjusias tradicijas ir taisykles. Kompanija sukėlė nemažą revoliuciją, kai pristatė laisvo stiliaus keliones kruizus (angl. Freestyle Cruising), suteikdama keleiviams galimybę keliauti lanksčiau ir laisviau. 

Kompanijos laivai vieni moderniausių ir naujausių iš visų šiuo metu kursuojančių kruizinių laivų. Pasaulinis turizmo apdovanojimų (angl. World Travel Awards) komitetas 2013 m. rugpjūčio mėn. įvardino bendrovę kaip Europos lyderiaujančia kruizų linija šeštus metus iš eilės, o tų pačių metų rugsėjo mėn. kaip Karibų regione lyderiaujančia kruizų linija. Šiek tiek anksčiau, 2012 m. gruodžio mėn. įmonė gavo apdovanojimą kaip lyderiaujanti didelių kruizinių laivų linija.

Norwegian kruiziniai laivai kursuoja Viduržemio ir Baltijos jūrose, Karibų regione, po Atlanto vandenyną, palei Aliaskos, Kanados, Bermudos, Havajų, Panamos ir Meksikos krantus.

 

Princess kruizai pradėjo operuoti 1965 metais su vieninteliu tuo metu laivu, kursavusiu tik į Meksiką. Šiandien kompanija išaugo į trečią pagal dydį kruizų liniją pasaulyje ir yra vienas geriausiai žinomų kruizų vardų su atsinaujinusiais moderniais kruiziniais laivais, kruizų paslaugų įvairove bei nepriekaištingu aptarnavimu. Išskirtinis kruizų lyderis Princess siūlo galimybę apytiksliai 1.7 milijonui keleivių kiekvienais metais išykti į top keliones aplink visą pasaulį, kurio laivyną sudaro 18 modernių laivų.

Princess kruizai išgarsėjo 1977 metais, kai vienas iš laivų Pacific Princess buvo filmuojamas televizijos laidai „The Love Boat“. Savaitinės serijos, kurios pristatė kruizų atosogų ypatybes milijonams televizijos žiūrovų, išpopuliarino kompaniją, kuri nuo to laiko tapo neatsiejamu kruizų atostogų sinonimu. Ši laida taip pat padėjo išsiplėsti kruizų industrijai bendrai.

 

Princess kruizai, kuriuos sudaro daugiau nei 150 skirtingų maršrutų, siūlo keliautojams galimybę tiesiogine žodžio prasme apkeliauti pasaulį. Siūlomos kelionės į 6 kontinentus, sustojant daugiau nei 300 uostuose aplink pasaulį.